Uroczyste wręczenie nagród w gminnym konkursie plastycznym „Gmina Sokołów Małopolski oczami dziecka”.
12 czerwca 2026 r. w Przedszkolu Samorządowym Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim odbyło się uroczyste wręczenie nagród Gminnego Konkursu Plastycznego pt. Gmina Sokołów Małopolski oczami dziecka.
Celem konkursu było rozwijanie kreatywności dzieci, kształtowanie wrażliwości artystycznej oraz zachęcanie najmłodszych do odkrywania piękna swojej małej ojczyzny. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – wpłynęły 53 prace z 11 przedszkoli z terenu Gminy i Miasta Sokołów Małopolski.
Laureatów wyłoniło jury w składzie: pan Bartosz Walicki oraz pani Henryka Boho. Komisja przyznała 12 nagród głównych i 41 wyróżnień, doceniając wyjątkową kreatywność i zaangażowanie młodych twórców.
Serdecznie dziękujemy sponsorom nagród: Urzędowi Gminy i Miasta Sokołów Małopolski, Zespołowi Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim, Radzie Rodziców Przedszkola Samorządowego. Dzięki Państwa wsparciu możliwe było przygotowanie atrakcyjnych nagród dla wszystkich uczestników konkursu.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Sławomira Ożoga wiceburmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski, Panu Jakubowi Ligasowi Przewodniczącemu Rady Rodziców Przedszkola oraz Pani dyrektor Barbarze Skórze- Czachor za poświęcony czas oraz osobiste wręczenie nagród wszystkim uczestnikom konkursu, za obecność i wsparcie inicjatywy.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i piękne prace, które pokazały, jak dzieci postrzegają miejscowość zamieszkania. Mamy nadzieję, że konkurs będzie inspiracją do dalszego rozwijania talentów artystycznych i odkrywania piękna najbliższego otoczenia.
Katarzyna Ożóg, Monika Majka, Anna Mach, Anna Piekło













































