Unihokej w naszym Zespole Szkół

JpegW tegorocznych rozgrywkach w ramach Gimnazjady w unihokeju ze zmiennym szczęściem wystartowały dwie reprezentacje naszego gimnazjum. W kategorii dziewcząt drużyna w składzie: Wiktoria Piersiak, Dominika Piersiak, Gabriela Kiełb, Sylwia Rychel, Jagoda Kuca, Ewelina Łoin, Urszula Flis, Urszula Król ,Marcjanna Słonina, po bardzo wyrównanych meczach (jednym zwycięstwie , remisie i porażce) zajęły trzecie miejsce w gminie niestety nie uzyskując awansu do dalszego etapu rozgrywek.Jpeg

Drużyna chłopców w kwalifikacjach gminnych wygrała dwa mecze i zajmując pierwsze miejsce awansowała do zawodów powiatowych. Dnia 19 XI 2014r odbyły się w Kamieniu rozgrywki powiatowe. Nasza drużyna nie była uznawana za faworyta zawodów, ale charakter i walka w każdym meczu pomogła odnieść jej sukces. Wygrywając mecze z Nową Wsią (1:0) i Stobierną (2:1), oraz remisując bezbramkowo z Kamieniem i Nienadówką zwyciężyliśmy w całym turnieju i uzyskaliśmy awans do półfinałów wojewódzkich.

Skład zwycięskiej drużyny: Bartłomiej Boguń, Kamil Sidor, Michał Rak, Michał Nycz, Bartosz Maksym, Krzysztof Jakubiec, Konrad Białek, Jakub Węglowski, Jacek Małek, Karol Dul, Mateusz Kot, Dariusz Stec, Damian Naróg.

Łukasz Marecki

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1