Tańczymy dla Jana Pawła II

Wiadomo, że Jan Paweł II był wielkim człowiekiem. Papieżem, który poruszał serca ludzi na całym świecie. Był poetą i człowiekiem teatru, artystą. Jako młody człowiek „Lolek” uczęszczał w liceum na zajęcia taneczne.

„Lolek, dzięki swojemu muzycznemu wyczuciu, był chyba najlepszym i najbardziej wdzięcznym studentem w klasie, zwłaszcza kiedy miał za partnerkę Halinę Królikiewicz” – tak żartobliwie wspomniał o Janie Pawle II jego znajomy.

W ramach obchodów Jubileuszu nadania imienia Jana Pawła II naszej szkole, dzięki współpracy Dyrekcji, Rady Rodziców oraz nauczycieli Zespołu Szkół zorganizowano dyskotekę dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III pod hasłem „Tańczymy dla Jana Pawła II – w żółtym kolorze każdy przyjść może”. Nasi uczniowie po raz kolejny pozytywnie nas zaskoczyli. W odzieży w kolorach papieskich wirowali po sali i uczestniczyli w zabawach, objawiając przy tym swoje talenty i potrzebę ruchu. Zgrzani, zmęczeni, spragnieni, a przede wszystkim zadowoleni, wrócili do sal.

Od godziny 16.30 na parkiet wkroczyli uczniowie klas 4-8 , tak dobrej zabawy nie było już od dawna. Belgijka i Makarena okazały się największymi hitami tanecznymi. Była również nauka tańców prowadzona przez dziewczyny z klasy siódmej i ósmej. Brawo dla uczestników za liczne przybycie i wspaniałą zabawę.

Pragniemy podziękować paniom Magdalenie i Ani z “Animisiów – Wesołej Ekipy Animatorów”, za pokierowanie zabawą dla naszych przedszkolaków i najmłodszych uczniów, Radzie Rodziców Przedszkola oraz Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej za pozyskanie środków na pokrycie kosztów imprezy, pani Agacie Dec za wypożyczenie sprzętu oraz nauczycielom za czuwanie nad bezpieczeństwem podczas szalonej zabawy.

Paulina Gielarowska

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1