Sukces naszej szkoły

image005Pięć najlepszych szkół na Podkarpaciu w piątek 13 października 2017r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie z okazji Dnia Edukacji Narodowej z rąk Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Wojewody Podkarpackiego otrzymało statuetkę Złoty Prym za szczególne osiągnięcia. Wśród nagrodzonej piątki znalazł się Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim.
Pan Dyrektor Wiesław Sondej dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do otrzymania tak znaczącego dla szkoły wyróżnienia.

Galeria

image004 image003 image001 image002

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1