Spotkanie wywiadowcze

Dnia 20.11.2023 r. miało miejsce spotkanie wywiadowcze z rodzicami uczniów z klas 1-3.
O godzinie 17:00 odbyła się prelekcja w ramach pedagogizacji rodziców. Temat omawiany na spotkaniu to kształtowanie moralności empatii i wrażliwości na drugiego człowieka u dzieci w młodszym wieku szkolnym. Na spotkanie przybyły panie z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Nr 1 w Rzeszowie – psycholog Magdalena Wojtuch i pedagog Agnieszka Kotowicz.

Panie omówiły problemy rozwoju dziecka w młodszym wieku szkolnym obejmującego wszystkich sfer. Przekazały cenne informacje dotyczące funkcjonowania grup rówieśniczych i konfliktów. Zachęciły rodziców, aby  sami analizowali swoje zachowanie i reakcje na różne sytuacje.  Specjalistki przypomniały, że w młodszym wieku szkolnym dziecko obserwuje i naśladuje osoby dla niego znaczące, dlatego tak ważny jest rodzic. Zachęcały do poświęcania czasu dziecku każdego dnia (przynajmniej po 15 minut), co przyczynia się do pogłębienia więzi i budowania prawidłowych relacji. Panie wyjaśniały w jaki sposób rodzice mogą pomóc swoim pociechom i udzielać im wsparcia.
Rodzice wyszli ze spotkania z ciekawymi i cennymi informacjami, które pomogą im kształtować prawidłowo proces wychowawczy swoich dzieci.
Po spotkaniu ogólnym rodzice rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1