RZESZOWSKI SZLAK ŚWIĘTYCH – ŚLADAMI JANA PAWŁA II

Tegoroczny Dzień Papieski przedstawiciele naszej szkoły, pod opieką p. Agnieszki Pustkowskiej i ks. Wojciecha Chrostowskiego uczcili poprzez pielgrzymowanie Rzeszowskim Szlakiem Świętych – Śladami św. Jana Pawła II. Odwiedziliśmy miejsca związane z Osobą naszego Patrona: Bazylikę Ojców Bernardynów, kościół Farny, Ratusz Rzeszowski, Krzyż Ofiar Komunizmu, kościół św. Krzyża, kościół Matki Bożej Saletyńskiej, kościół św. Józefa na Staromieściu, kościół bł. Karoliny, Katedra Rzeszowska i Park Papieski.

W odwiedzanych miejscach modliliśmy się w intencjach naszej szkoły – za uczniów, nauczycieli, rodziców. Odnowiliśmy przyrzeczenia chrzcielne, rozważaliśmy fragmenty Ewangelii, modliliśmy się za zmarłych. Wędrówkę zakończyliśmy w Rzeszowskiej Katedrze, gdzie otrzymaliśmy Dyplom Pielgrzyma.

Galeria

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 506
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1