Primus Inter Pares i Puchar Dyrektora Szkoły w roku szkolnym 2021/2022

23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie tytułu i odznaki Primus Inter Pares. Bieżący rok szkolny był pełen wyzwań, jako że część roku uczniowie spędzili pracując zdalnie. Tym bardziej, miło było spotkać się w swoim gronie oraz podziękować za wspólne działania w mijającym roku.

  Na uroczystości obecni byli pan Dyrektor Wiesław Sondej, pani Wicedyrektor Beata Kraska, przewodniczący Rady Rodziców pan Krzysztof Różański oraz przedstawiciel Burmistrza pana Andrzeja Ożoga – pan Stanisław Miazga, grono pedagogiczne oraz przedstawiciele rodziców. Uroczystość rozpoczął pan dyrektor, życzył wszystkim uczniom udanych wakacji oraz pożegnał ósmoklasistów. Część artystyczną przygotowały klasy 7 pod kierunkiem pani Barbary Dobrzańskiej. W kolejnej części odbyło się wręczenie Pucharu Dyrektora Szkoły. Puchar otrzymała klasa IV a wraz z wychowawcą panem Tadeuszem Bazanem. Pan Dyrektor wręczył również tytuły i odznaki „Primus Inter Pares”. Tegorocznymi zwycięzcami zostali: Karol Ryglewicz z 4 a,  Jakub Ściuk z 5 a, Magdalena Koch z 6 a, Milena Koziarz z 7 b oraz Krzysztof Walicki z 8d. Podczas  uroczystości wręczono podziękowania dla pocztu sztandarowego, RSU, dyplomy i nagrody za osiągnięcia sportowe oraz z języka niemieckiego za udział w projekcie. Przygotowaniem dekoracji oraz oprawą uroczystości zajął się Zespół promocyjno-motywacyjny na czele z panią  Małgorzatą Kwolek.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 73
  • Odwiedzin dzisiaj: 20
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1426
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1