Primus Inter Pares i Puchar Dyrektora Szkoły oraz zakończenie roku szkolnego 2023/2024

20 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste uroczyste zakończenie roku szkolnego, wręczenie tytułu i odznaki Primus Inter Pares oraz Pucharu Dyrektora Szkoły. Bieżący rok szkolny był pełen wyzwań, możliwości, szans na rozwój oraz uczciwą rywalizację. Bardzo miło było spotkać się w swoim gronie oraz podziękować za wspólne działania w mijającym roku. Na uroczystości obecni byli pani Dyrektor Barbara Skóra-Czachor, pan Wicedyrektor Ireneusz Koziarz, grono pedagogiczne oraz przedstawiciele rodziców. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor, która podsumowała mijający rok szkolny oraz  życzyła wszystkim uczniom udanych wakacji a także pożegnała ósmoklasistów. Nastąpiło również uroczyste przekazanie sztandaru. Część artystyczną przygotowały klasy 7 pod kierunkiem pani Barbary Dobrzańskiej. Punkt kulminacyjny uroczystości to wręczenie Pucharu Dyrektora Szkoły. Puchar otrzymała klasa IV d wraz z  wychowawczynią panią Katarzyną Bełz. Pani Dyrektor wręczyła również tytuły i odznaki „Primus Inter Pares”. Tegorocznymi zwycięzcami zostali: Hanna Kamińska z klasy 4d,  Melania Sowa z klasy 5a, Karol Ryglewicz z klasy 6b, Anna Walicka z klasy 7c oraz Magdalena Koch z klasy 8a. Podczas  uroczystości wręczono również podziękowania dla pocztu sztandarowego, RSU, dyplomy za 100 procentową i nagrody za osiągnięcia sportowe oraz zaświadczenia pracy w Caritas. Przygotowaniem dekoracji oraz oprawą uroczystości zajął się Zespół promocyjno-motywacyjny na czele z panią  Małgorzatą Kwolek.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1