Plenery malarskie 2019!

Uczniowie naszej Szkoły: Nikola Koziarz klasa 5c, Natalia Stafiej klasa 5b, Łukasz Rafiński klasa 5b, Urszula Skrzypek klasa 7a, Karolina Łuszczka klasa 7a,  Magdalena Dobosz klasa 7a, Martyna Chorzępa klasa IIIC/PG oraz Klaudia Chorzępa (absolwentka naszej szkoły) a także z ramienia Biblioteki Publicznej i Domu Kultury: Anna Walicka klasa 2c , Krzysztof Walicki klasa 5d, Oliwia Bzdek klasa 7a, Wiktoria Mazgaj klasa 7a  i Matylda Słonina klasa 5a  razem z p. Małgorzatą Kwolek uczestniczyli, 25 maja 2019r. i 3 czerwcu 2019r., w dwóch plenerach malarskich. Pierwszy zorganizował MGOKSiR w Sokołowie Młp. w naszym mieście, a drugi Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Eurogalicja w Malawie.

Uczestnicy owocnie i pracowicie spędzili czas oraz w artystyczny sposób wyrazili piękno i zachwyt nad otoczeniem. Wszystkim udzieliła się miła i twórcza atmosfera. Mamy nadzieję, że chętnie i często będą wracać do takiej formy twórczości na najbliższych wakacjach.

Serdeczne gratulacje i podziękowania za wspólne działanie.

Małgorzata Kwolek

Galeria

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1