Ogólnopolski konkurs Lingos – mamy wyróżnienia!!

W II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Zostań mistrzem słówek” wzięło udział ponad tysiąc uczniów, setki nauczycieli i szkół. Z naszej szkoły udział wzięło 17 uczniów.  Miło nam poinformować, że 2 uczniów zdobyło wyróżnienia w tym konkursie. Byli to następujący uczniowie: Emilka Dacko z klasy 5b oraz Tomasz Janiec z klasy 5c. Wielu uczniów uzyskało też wysokie wyniki. W  związku z tymi wiadomościami 23 lutego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród dla tych uczniów. Cieszymy się bardzo, że swoją obecnością zaszczycił nas Pan Burmistrz Andrzej Ożóg, który pogratulował nam udziału w konkursie oraz zaangażowania. Współpracę z platformą Lingos zamierzamy kontynuować, by ciągle wspierać uczniów w nauce języka angielskiego. Program Lingos jest koordynowany przez p. Annę Wit oraz p. Annę Szot-Dec.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 506
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1