Ogólnopolska akcja charytatywna – Dzień w piżamach

            Pozytywny wydźwięk jaki przyniosła akcja Dzień w piżamach przerósł nasze oczekiwania. 30 września wielu uczniów, a nawet nauczycieli z zapałem przyłączyło się do tej ogólnopolskiej akcji charytatywnej i na znak solidarności z chorymi dziećmi zjawili się w szkole w piżamach, domowych kapciach czy ze skrzydełkami lub podobizną aniołka na ubraniu. Na szkolnych korytarzach zawisły plakaty promujące akcje, a także widać było porozwieszane wszędzie napisy: #piżama.

             Dla podopiecznych fundacji Gdy liczy się czas piżama stała się codziennym strojem, a dla naszych uczniów symbolem wsparcia dla ich rówieśników z oddziałów onkologicznych. Ta jednodniowa inicjatywa zaowocowała zebraniem 2 858,43 złotych na pomoc chorym. Możemy być dumni, ponieważ udało nam się wspólnie zrobić wiele dobrego.

            Wszystko to było możliwe dzięki wsparciu naszej Dyrekcji oraz włączeniu się w organizację akcji szkolnego Koła Caritas wraz z panią Agnieszką Pustkowską i ks. Wojciech Chrostowskim, RSU z jej opiekunką panią Martą Cymerys oraz Radą Rodziców naszej szkoły, a przede wszystkim pana Krzysztofa Różańskiego i pani Elżbiety Matuły. Bardzo dziękujemy za tak wielkie wsparcie!

            Osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie akcji w szkole i w przedszkolu były panie Karolina Trzpis oraz Anna Szot-Dec.

Dzień w piżamach
Dzień w piżamach
Dzień w piżamach
Dzień w piżamach
Dzień w piżamach
Dzień w piżamach

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 162
  • Odwiedzin dzisiaj: 68
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1722
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1