Obchody Dnia Ziemi w naszej szkole.

W ramach obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole odbyły się dwa konkursy, Pierwszy to Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczo- Ekologiczny EDI. W dniu 16.04.2024r do konkursu przystąpiło 16 uczniów  z  klas 4-6, którzy pisemnie odpowiadali na pytania sprawdzające ich wiedzę . Wyniki uczestników poznamy w późniejszym terminie. Kolejny konkurs  polegający na wykonaniu lapbooka o tematyce tegorocznego Dnia Ziemi ,,Zainwestuj w naszą planetę” trwał od 3.04.do 20.04 br. Uczestnicy z klas 4-8, których było 26 mieli możliwość wykazania się nie tylko wiedzą ekologiczno – przyrodniczą, ale także kreatywnością i  umiejętnościami plastycznymi. Jury doceniło wkład pracy własnej i pomysłowość uczestników  przyznając 2 pierwsze miejsca. Zdobyli je Mateusz Cisło klasa 5a, Róża Kozak klasa 6a. Miejsce drugie zajęli :Aleksandra Koziarz klasa 4c i Alicja Ryczaj klasa 5c . Jury przyznało 2 trzecie miejsca dla Mateusza Cisowskiego  z klasy 4d oraz Oliwii Pełki z klasy 5c. Przyznano także 3 wyróżnienia dla Alicji Matuły z klasy 8b, Izabeli Ferko uczennicy klasy 4b i Emilii Chorzępie uczennicy klasy 5c.

Podsumowaniem konkursu było rozdanie przez Panią Dyrektor Barbarę Skórę- Czachor dyplomów                      i nagród ufundowanych przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy .

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1