NIECH BĘDZIE CIEKAWIEJ… POMYSŁ NA DRZWI DO SALI!!

image007Grudzień minionego roku to miesiąc, kiedy w naszej szkole odbywał się konkurs na najciekawszy opis i dekorację drzwi wejściowych do sal lekcyjnych. Dzieci i młodzież zostali zachęceni do konkursu przez Radę Samorządu Uczniowskiego. Należało pomysłowo i estetycznie opisać drzwi poszczególnych klas. Regulamin uwzględniał tylko obowiązek umieszczenia informacji o opiekunie klasy wraz z klasą, która jest przyporządkowana do danej sali, reszta to kreatywność twórców.  W konkursie wzięli udział uczniowie klas podstawowych oraz gimnazjalnych. I tym właśnie sposobem, nudne drzwi rozbłysły kolorowymi postaciami, flagami, książkami, figurami. Na drzwiach znaleźć można m.in. Statuę Wolności, strażnika z Pałacu Buckingham oraz dumnego Bawarczyka. Jury, które podjęło się oceny prac zwracało uwagę na poziom aktywności twórczej oraz oryginalne ujęcie tematu, formę i ilość włożonej pracy. Laureatami konkursu zostali:

Klasy I-III: sala nr 16 (opiekun p. E. Franczyk)

Klasy IV-VI: sala nr 12 (opiekun p. A. Bazan)

Klasy I-III PG:

I miejsce sala nr 202 (opiekunowie p. B. Kraska, p. S. Walicki)

II miejsce sala plastyczna ( opiekun p. M. Kwolek)

III miejsce sala nr 22 (opiekun p. B. Dobrzańska)

Jako dowód kreatywności i zaangażowania uczniów przedstawiamy oryginalną „galerię drzwi”. Jesteśmy pewni, że dzięki konkursowi szkoła stała się bardziej kolorowa a przez to również przyjaźniejsza.

 

Bernadeta Bernat

oraz opiekunowie RSU

Galeria

image006 image005 image004

image003 image002 image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1