Nagrody w konkursie „Moja miejscowość i region są piękne”

21 marca w Zespole Szkół nr 2 w Nienadówce odbyło się uroczyste wręczenie nagród   XXI edycji konkursu wojewódzkiego „Moja miejscowość i region są piękne”. Połączone było ono z koncertem w wykonaniu nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia w Kamieniu, którzy umilili te chwile, wykonując kilka dzieł muzycznych na różne instrumenty. Wśród  laureatów tego konkursu jest też troje naszych uczniów. Pierwsze miejsce w kategorii prac informacyjno -promocyjnych  zdobył Jakub Ściuk z klasy 7a, a drugie, również w tej kategorii, otrzymał Karol Ryglewicz z klasy 6a. Wyróżnienie w kategorii prac literacko-historycznych powędrowało  natomiast do  Oliwii Pikor z klasy 6a.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 61
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 563
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1