Moje miato w liczbach

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie
pt. „(Nie)zwykła matematyka”. W ramach tego chętni uczniowie klas ósmych i siódmych wykonali plakaty dotyczące miasta Sokołowa Młp. Ideą przewodnią plakatów były liczby. Młodzież wykazała się dużą kreatywnością. Wśród prac znalazły się ciekawostki i fakty liczbowe dotyczące historii naszego miasta, naszej parafii, gminy, basenu, biblioteki a nawet samych mieszkańców. Powstały diagramy kołowe i słupkowe obrazujące dane statystyczne. Projekty pokazały nie tylko umiejętności matematyczne ale również artystyczne naszych uczniów. Życzę w dalszym ciągu rozwijania tych umiejętności i aby następne prace były równie kreatywne.

Matematyczka

Barbara Miazga

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 70
  • Odwiedzin dzisiaj: 12
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1418
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1