„Idiom Ink” – ogólnopolski konkurs językowo plastyczny

 

Konkurs pt. “Idiom ink” to ogólnopolskie wydarzenie organizowane przez Zespół Szkół w Kępicach. Konkurs polega na dowolnej, ciekawej, inspirującej, niebanalnej ilustracji angielskiego idiomu. Kilkoro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w tym konkursie. Wykonane prace zostały przesłane na adres organizatora. Po kilku tygodniach pojawiły się wyniki konkursu.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 3a Izabela Ferko  zdobyła III miejsce. Przysłany dyplom oraz nagrody wręczył pan Dyrektor Ireneusz Koziarz. Gratulujemy serdecznie zdobytego sukcesu. Zachęcamy do próbowania swoich sił na przyszłość.

 Anna Szot-Dec

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 70
  • Odwiedzin dzisiaj: 13
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1419
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1