Lekcje online w naszej szkole

Nadzwyczajna sytuacja w systemie oświaty spowodowana zagrożeniem epidemicznym oraz związana z zawieszeniem działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej szkół od 12 marca, stała się wyzwaniem dla nauczycieli i uczniów, ale także dla ich rodzin.

Od 25 marca nowe rozporządzenia MEN regulują nauczanie na odległość.

Informujemy, że wszyscy jesteśmy świadomi, że uczniowie, w tej dla nich także trudnej i kryzysowej sytuacji, oczekują od swoich nauczycieli wsparcia, pomocy w organizacji procesu uczenia się w warunkach domowych, w procesie samokształcenia i samodoskonalenia, w utrwalaniu materiału, wskazaniu ciekawych źródeł informacji o przedmiocie, motywowania i aktywizowania do pracy.

W ostatnich dniach szkoła przygotowywała się na ten etap bardzo wnikliwie. Nauczyciele zostali wsparci przez Dyrekcję szeregiem narzędzi, dzięki którym będzie możliwe nawiązywanie współpracy zdalnej z uczniami w formie e-learningowej. Dodatkowo Dyrekcja umożliwiła korzystanie z potężnej platformy edukacyjnej dedykowanej edukacji G Suite for Education.

Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące konta Google i uczestnictwa w lekcji online na komputerze lub telefonie:

kliknij tu    —–>  Instrukcja     <—–

kliknij tu    —–> Classroom_instrukcja   <—–

kliknij tu    —–> Instrukcja_Meet  <—–

kliknij tu    —–> instrukcja_Epodreczniki  <—–

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 89
  • Odwiedzin wczoraj: 101
  • Ostatni tydzień: 566
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1