Informacja

Rekolekcje  dla uczniów  klas 5 – 8  ZS im. Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim odbędą się w dniach  06 – 08. 03.2024r.

Uczniowie klas 1 – 4 w te dni mają lekcje według planu lekcji.

Harmonogram:

06.03.2024r. (środa) godz. 9.00 – rekolekcje odbędą się w szkole na dużej sali gimnastycznej. Na drugiej lekcji  po sprawdzeniu obecności uczniowie wraz z nauczycielem schodzą na spotkanie z księdzem rekolekcjonistą i uczestniczą w rekolekcjach. Po ich zakończeniu wracają na swoje lekcje.

07.03.2024r. (czwartek) godz. 9.00 – rekolekcje odbędą się w szkole na dużej sali gimnastycznej. Na drugiej lekcji  po sprawdzeniu obecności uczniowie wraz z nauczycielem schodzą na spotkanie z księdzem rekolekcjonistą i uczestniczą w rekolekcjach. Po ich zakończeniu wracają na swoje lekcje.

08.03.2024r. (piątek) godz. 9.00 – rekolekcje odbędą się w kościele parafialnym. Uczniowie rozpoczynają lekcje zgodnie z planem lekcji. Nauczyciele sprawdzają obecność,  następnie o godz. 8.15 schodzą do szatni i gromadzą się klasami przed wejściem do szkoły na placu szkolnym i pod opieką nauczycieli, którzy mają z nimi pierwszą lekcję, idą do kościoła. Tam odbędzie się msza święta. Po jej zakończeniu uczniowie pod opieka nauczycieli wracają do szkoły i mają kolejne lekcje według planu lekcji.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1