HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

image001Drużyna chłopców Publicznego Gimnazjum w dniu 12.03.2016 roku brała udział  w II Halowym Turnieju Piłki Nożnej ,,ZSS FUTSAL CUP 2016’’ pod Patronatem Burmistrza G i M Sokołów Młp. Nasza drużyna zajęła w Turnieju III miejsce. W rozgrywkach grupowych przegrała z drużyną Wólki Niedzwiedzkiej 2:4 (bramki strzelili Konrad Białek i Sebastian Olszowy), oraz wygrała z drużyną z Gimnazjum nr.1 z Nienadówki 3:2 (bramki strzelili Sebastian Olszowy, Michał Rak  i Bartłomiej Boguń). W meczu o trzecie miejsce nasz zespół pokonał drużynę z Górna 4:3 ( bramki strzelili Bartłomiej Boguń i Konrad Białek po dwie). Nasz zespół został uhonorowany pamiątkowym dyplomem i pucharem. Chłopcy wystąpili w następującym składzie: Krzysztof Jakubiec, Konrad Białek, Bartłomiej Boguń, Michał Rak, Sebastian Olszowy, Jacek Małek, Jakub Węglowski, Łukasz Surowiec, Jakub Mika.

 Sebastian Walicki

Galeria

image003 image002

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1