Finał Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH IS EASY

image002W dniu 03 marca 2016 r. uczennice Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Młp. wzięły udział w finale Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH IS EASY dla uczniów szkół gimnazjalnych zorganizowanym w Zespole Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie. Patronem konkursu był Starosta Powiatu Rzeszowskiego Pan Józef Jodłowski. W wyniku przeprowadzonego testu zawierającego ćwiczenia sprawdzające umiejętności z zakresu czytania ze zrozumieniem, słuchania oraz zadania leksykalno-gramatyczne wyłoniono zwycięzców, wśród których drugie miejsce z ilością 71,5 punktów zdobyła Kamila Piękoś uczennica klasy III PG. Na czwartym miejscu uplasowała się Anna Rembisz z klasy II PG zdobywając 69,5 punktów. Poza podium, jednak z wyróżnieniem za zdobycie 50 punktów znalazła się Izabela Miazga uczennica klasy II PG. Uczennice otrzymały nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie oraz pochwały i nagrody od dyrektora naszej szkoły.

Katarzyna Łyszczarz – Furtak

image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 189
  • Odwiedzin dzisiaj: 5
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1785
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1