Głośne czytanie w naszej szkole

image001W czwartek 8 czerwca gimnazjaliści z naszej szkoły  wzięli udział w akcji promującej czytanie książek –    „Klasyka na wakacje” . Spotkanie miało miejsce na świetlicy szkolnej. Uczniowie : Gabriela Słonina, Kamila Sondej, Wiktoria Patro, Oliwia Hudela, Magdalena Pustkowska, Dominika Matuła, Przemysław Pikor i Konrad Fila zaprezentowali swym rówieśnikom powieści , do których warto sięgnąć w czasie wakacji. Odczytano fragmenty z : „Przeminęło z wiatrem”, „Nocy i dni”, „Wichrowych wzgórz”, „Kronik marsjańskich”, „Kłamczuchy”, „Opium w rosole” i „Przygód Alicji w Krainie Czarów”. Poza tym uczestnicy  obejrzeli spoty reklamowe filmów będących ekranizacjami tych dzieł.

 Zachęcamy wszystkich uczniów do sięgnięcia po te lektury i do obejrzenia ich ekranizacji.

B.D.

Galeria

image004 image003 image002 image005

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1