Europejski Dzień Języków Obcych.  Międzyszkolny projekt pt. „Pocztówka z flagą”

26 września to dzień, kiedy świętujemy Europejski Dzień Języków. Również w naszej szkole włączyliśmy się w celebrowanie tego wydarzenia. Nasze działania polegały na nawiązaniu współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Gwoźdźcu i stworzeniu pocztówek z pozdrowieniami w różnych językach. Kartki z pozdrowieniami stworzyli uczniowie klasy VIIIb, VIIb, IIIb oraz V. Kartki zostały wysłane, my zaś w odpowiedzi dostaliśmy pozdrowienia w różnych językach od uczniów z partnerskiej szkoły. Warto wspomnieć, że nasze działania wpisały się w projekt pt. „Pocztówka z flagą” w ramach programu e-twinning. Projekt w szkole wraz z uczniami zrealizowały p. A. Wit, p. M. Cymerys, p. A. Szot-Dec. Celem projektu było propagowanie uczenia się języków obcych, promowanie innych kultur oraz nawiązanie współpracy z uczniami innej szkoły. Efektem naszych działań są wystawy w obu szkołach. Pamiętajmy – „z językami zajdziesz dalej”.

Anna Szot-Dec

Galeria

 

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 174
  • Odwiedzin dzisiaj: 113
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1767
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1