DZIEŃ PATRONA SZKOŁY – ŚW. JANA PAWŁA II

Dzień Patrona to ważne wydarzenie dla każdej placówki. W naszej szkole obchodzimy go 18 maja – w rocznicę urodzin Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II.

            Z tej okazji uczniowie klas ósmych i szóstych przygotowali uroczystą akademię, podczas której zaprezentowali postać Wielkiego Patrona, a także Jego twórczość. Odtworzone były wypowiedzi Ojca Świętego, odnoszące się przede wszystkim do młodego pokolenia.

            Wieczorem odprawiona została Msza Święta w intencji całej społeczności szkolnej. Wystawiony został sztandar, a oprawę liturgiczną sprawowali uczniowie ze szkoły. W Eucharystii wzięli udział czynni i emerytowani nauczyciele, dyrekcja, pracownicy, rodzice oraz uczniowie z całego Zespołu Szkół – przedszkola i szkoły podstawowej.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1