Dzień Edukacji Narodowej to idealna okazja do wyróżnienia zasłużonych nauczycieli najważniejszymi odznaczeniami państwowymi i resortowymi.

Dokładnie rok temu Dyrektor Wiesław Sondej odbierał od Podkarpackiego Kuratora Oświaty najważniejsze odznaczenie dla jedynego gimnazjum na Podkarpaciu Statuetkę Złotego Prymu.

1

W tym roku na gali w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie w dniu 12 października 2018 r. za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania z Zespołu Szkół im Jana Pawła II w Sokołowie Małopolskim Medalami Komisji Edukacji Narodowej zostali nagrodzeni wicedyrektor ZSiJP2 dr Beata Kraska oraz mgr Ireneusz Koziarz.

2

Medal Komisji Edukacji Narodowej (w skrócie: Medal KEN) – polskie odznaczenie resortowe nadawane za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania przez Ministra Edukacji Narodowej.

 

3

Dodatkowo dorobek dydaktyczny i naukowy wicedyrektor dr Beaty Kraski został doceniony oraz nagrodzony w szczególności w zakresie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, twórczości dla dzieci i młodzieży oraz kształcenia i doskonalenia nauczycieli prestiżową Nagrodą Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

4

 

Gratulujemy!

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 166
  • Odwiedzin dzisiaj: 81
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1735
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1