Drużyna szachowa – 4 miejsce w województwie
Dziś członkowie naszej szkolnej drużyny szachowej zostali uhonorowani przez panią dyrektor dyplomami oraz drobnymi upominkami.
Wyróżnienie to jest podsumowaniem ich znakomitych wyników: w zawodach powiatowych i rejonowych wygrali wszystkie mecze, a następnie w finale wojewódzkim, w którym rywalizowało 12 najlepszych drużyn z Podkarpacia, wywalczyli wysokie 4. miejsce.
Drużynę tworzyli: Zofia Dec, Karol Ryglewicz, Kacper Rzeszutek i Szymon Marszałek.
Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów oraz wielu pięknych partii w przyszłości.















































