DBI 2024 – Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole

Saferinternet.pl  to projekt, którego celem jest zwiększanie społecznej świadomości na temat zagrożeń, jakie niosą ze sobą najnowsze techniki komunikacji. Wśród podejmowanych działań priorytetem jest edukacja, zarówno dzieci, jak i rodziców, a także podnoszenie kompetencji profesjonalistów w zakresie bezpiecznego korzystania z Internetu.

W naszej szkole w marcu realizowaliśmy różne inicjatywy związane z uczeniem świadomości cyfrowej. Uczniowie wielu klas razem ze swoimi nauczycielami tworzyli ciekawe lekcje na temat bezpieczeństwa w sieci. W projekt włączyły się szczególnie klasa 3d razem z panią Anną Błaszków – Piękoś, 4b razem z panią Anną Szot-Dec oraz 4d razem z panią Katarzyną Bełz. Udało się stworzyć plakaty, kolaże, postery. Przeprowadzono szereg pogadanek. Obejrzeliśmy również wiele filmików, instruktaży oraz zaleceń, jak bezpiecznie używać sieci.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Miło nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała zaświadczenie dla placówki o udziale w tym ogólnopolskim wydarzeniu.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1