„Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu.”

15 czerwca 2023 r. odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu ogólnopolskiego z  matematyki pt. „Olimpus”. To już trzecia edycja, sesja wiosenna, w której Nasi najlepsi Matematycy zmierzyli się z pytaniami wielokrotnego wyboru. Nie było łatwo. Mimo to, po raz drugi, mamy laureatkę ! Trzeba wspomnieć, że w poprzedniej sesji zimowej laureatką została Antonina Łuszczki z klasy 8c. Natomiast w sesji wiosennej tytuł laureata zdobyła Emilia Dacko z klasy 4a. To ogromna duma dla naszej szkoły.  

Nasi szkolni Matematycy! Kierujcie się w swojej pracy następującym cytatem Napoleona Bonapartego: „Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu”. Każdy z Was, kto wziął udział w konkursie, ćwiczył swoją cierpliwość, gdyż na wyniki czekaliśmy dość długo. Byliście wytrwali w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszego wyniku.  Przede wszystkim każdy z Was osiągnął swój własny sukces. Oby tak dalej ! Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za tak liczny udział w tym konkursie.

Barbara Miazga

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1