„Booktalking – gawęda o mojej ulubionej książce”

22 listopada w naszej szkole odbył się konkurs „Booktalking – gawęda o mojej ulubionej książce” Skierowany był do uczniów klas 4 -6.  Uczestnicy mieli za zadanie tak zaprezentować swoją ulubioną książkę, by inni chcieli po nią sięgnąć. Dodatkowo uczniowie mogli też przygotować samodzielnie wykonaną pracę tematycznie związaną z przedstawianą książką. Celem konkursu była promocja czytelnictwa wśród dzieci oraz nauka pięknego przemawiania.

Komisja konkursowa przyznała dwa pierwsze miejsca – zdobyli je: Julian Piersiak i Bartosz Sudoł (zespół) z klasy 5 d i Gabriela Kraska z klasy 4a. Drugie miejsce zajęła Agnieszka Sudoł z klasy 4a, a trzecie – Malwina Zimniak –również z klasy 4a.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom  i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach

Organizatorzy : Sławomira Winiarska i Barbara Dobrzańska

Galeria

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 64
  • Odwiedzin dzisiaj: 160
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1935
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1