Bieg na orientację w Rzeszowie i pierwszy sukces

IMG_3644Zespół szkół im. Jana Pawła II z Sokołowa Małopolskiego jako jedyny z powiatu rzeszowskiego  poza miastem Rzeszów wystartował w nowej imprezy sportowej pod nazwą I Miejski Bieg Na Orientację „Rzeszowska Strefa”. Impreza ta odbyła  się 11 października 2014 roku i miała postać zawodów w biegu na orientację po przestrzeni miasta Rzeszowa.

Bieg na orientację to dyscyplina sportowa o charakterze wytrzymałościowym i siłowym, w której zawodnik posługujący się mapą i kompasem ma za zadanie w jak najkrótszym czasie przebiec określoną trasę wyznaczoną w terenie przez punkty kontrolne. Przebieg pomiędzy punktami kontrolnymi jest dowolny i właśnie wybór wariantu przebiegu stanowi istotę biegu na orientację.

Uczestnikami I Miejskiego Biegu Na Orientację „Rzeszowska Strefa” byli uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe.
– 20 drużyn ze Szkół Gimnazjalnych,
– 20 drużyn ze szkół Ponadgimnazjalnych,
– 49 osób starujacych w kategorii OPEN.

Reprezentacja  naszej szkoły  w składzie Bernadeta Chrusciak -Patryk Magnucki, Gabrysia Frącz – Mikołaj Kalandyk   drużyny  startujące na 3,5 km – opiekun p. Łukasz Marecki , oraz  Martyna Puzio , Alicja Puzio,  Andrzej Rumak , Bartosz Smotryś  – opiekun p. Sebastian Walicki ,  Zbigniew Pokrzywa,  Paweł Kwolek, Patryk Wilczak, Rząsa Filip – opiekun Wiesław Sondej . nie przyniosła wstydu mimo iż dopiero próbujemy sił w biegach na orientacje to wszyscy spisali się na medal. Zdobywając doświadczenie będą pomagać w organizacji takich biegów i rajdów rowerowych na orientacje w naszym rejonie .Relacja z biegu również na stronie  www.terapia-ruchowa.pl  i Facebooku.

Dyrektor Wiesław Sondej

Galeria Zdjęć

IMG_3741IMG_3725IMG_3709

IMG_3705IMG_3702IMG_3659

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 64
  • Odwiedzin dzisiaj: 160
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1935
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1