Akcja charytatywna – „Stoik bożonarodzeniowy”

W grudniu  w naszej szkole odbyła się akcja charytatywna „Stroik bożonarodzeniowy” zorganizowana w ramach edukacji globalnej oraz współpracy ze szkolnym kołem Caritas. Uczniowie wszystkich klas przygotowywali stroiki świąteczne z ekologicznych materiałów. Klasy IV – VIII tworzyły swoje kompozycje wraz z wychowawcami na godzinach wychowawczych, natomiast klasy najmłodsze wykonywały je z rodzicami.

Stroiki bożonarodzeniowe zaskakiwały swoją oryginalnością, niezwykłym wykorzystaniem naturalnych materiałów takich jak gałązki drzew iglastych, orzechy, kora, papier, masa solna, zasuszone rośliny i owoce.

Dekoracje te zostały wręczone w prezencie świątecznym wraz z bożonarodzeniowymi  życzeniami seniorom oraz osobom samotnym z naszej gminy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w tę szczytną akcję, za tak liczny w niej udział. Dzięki takim przedsięwzięciom uczymy się wrażliwości na potrzeby innych, życzliwości, tolerancji, empatii, pozytywnej postawy wobec potrzebujących, odpowiedzialności za siebie i drugiego człowieka.

Anna Koziarz, Joanna Wójcik

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 68
  • Odwiedzin dzisiaj: 9
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1415
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1