100 kartek na 100-lecie odzyskania Niepodległości

42966964_10210509212601171_238034376103821312_nProjekt edukacyjny 100 kartek na 100-lecie Niepodległości został stworzony przez nauczycieli z całej Polski. W trakcie trwanie projektu uczniowie z każdej ze szkół wyślą 100 kartek do 100 różnych placówek edukacyjnych rozmieszczonych na terenie całej Polski. W Naszej szkole koordynatorami  projektu są pani Anna Szot-Dec oraz pani Barbara Skóra – Czachor, przy udziale Samorządu Uczniowskiego oraz Zespołu promocyjno – motywacyjnego.

Cele projektu:

– uczczenie przez uczniów 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę,

– promowanie postawy patriotycznej wśród uczniów,

– promowanie i doskonalenie umiejętności komunikacji przy pomocy listów.

Zapraszamy klasy od 1 do VIII oraz klasy gimnazjum do uczestnictwa w naszym projekcie. Każda klasa zobowiązana jest do  własnoręcznego wykonania bądź zakupu kartki pocztowej (o typowych wymiarach) w ilości 4 sztuk na klasę. Kartka może zostać wykonana dowolną techniką, warto aby zawierała elementy związane z Polską lub okolicą, w której mieszkamy. Na wykonanej pocztówce MUSI być widoczny napis: „I’m proud to be Polish”. W treści kartki proszę napisać: „Greetings from Sokołów Małopolski”. Podpisać imieniem, bądź klasą. Kartka może być też zakupiona, pod warunkiem, że dotyczy naszego miasteczka. Proszę, żeby wychowawcy koordynowali tę akcję na poziomie swoich klas i dotrzymali terminów.

Przygotowane kartki należy przynosić w kopercie (niezaklejonej) z naklejonym znaczkiem pocztowym do p. A. Szot-Dec albo p. B. Skóry  -Czachor lub do wychowawców klas. Kartki zakupione nie muszą mieć koperty. Termin składania kartek upływa 26 października 2018 r., tak aby dotarły do szkół przed Narodowym Świętem Niepodległości. Każdy uczestnik projektu zostanie nagrodzony uwagą pozytywną z zachowania (jeśli podejmą się tego indywidualni uczniowie a nie cała klasa – do rozstrzygnięcia przez wychowawcę). Kartki, które Nasza Szkoła otrzyma w trakcie trwania projektu będzie można oglądać w holu głównym budynku naszej szkoły przed Świętem Niepodległości.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 69
  • Odwiedzin dzisiaj: 11
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1417
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1