


Stypendium Burmistrza
Pan Burmistrz Andrzej Kraska zaprasza stypendystów na uroczystość w dniu 25 czerwca 2026r.
o godzinie 14:00 do Domu Kultury w Sokołowie Małopolskim. Gratulujemy wszystkim uczniom.

„WF z AWF – Aktywny dzisiaj dla zdrowia w przyszłości”
Szkolny „Mam Talent” 2026.
23 czerwca w naszej szkole odbył się wyjątkowy konkurs „Mam Talent”, który po raz kolejny pokazał, jak wielu utalentowanych uczniów mamy wśród naszej społeczności szkolnej.
W wydarzeniu wzięło udział aż 56 uczniów, którzy z ogromnym zaangażowaniem
i odwagą prezentowali swoje umiejętności przed publicznością oraz jury. Uczestnicy zachwycili widzów różnorodnością talentów. Na scenie mogliśmy podziwiać występy wokalne, pokazy taneczne, akrobatyczne oraz grę na instrumentach muzycznych. Nie zabrakło również prezentacji talentów plastycznych, recytacji oraz imponującego pokazów układania kostki Rubika.
Każdy występ był wyjątkowy i zasługiwał na uznanie. Uczniowie udowodnili, że pasja, systematyczna praca i wiara we własne możliwości pozwalają rozwijać niezwykłe zdolności.
Po burzliwych obradach jury wyłoniło laureatów konkursu. Nagrodzonych zostało 10 uczniów, którzy szczególnie wyróżnili się swoimi umiejętnościami, kreatywnością oraz sposobem prezentacji talentu. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za odwagę i wspaniałe występy.
Serdeczne podziękowania kierujemy do jury konkursowego w składzie: pani Agnieszka Prucnal, pani Katarzyna Bełz oraz pani Elwira Ustrobińska, które miały niezwykle trudne zadanie oceny wszystkich prezentacji.
Słowa wdzięczności składamy również naszym sponsorom, dzięki którym mogliśmy przygotować nagrody dla uczestników. Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu, Pani Iwonie Chowaniec – Biuro Rachunkowe oraz Radzie Rodziców.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Krzysztofa Różańskiego, który od lat wspiera inicjatywy szkolne. Jego życzliwość, zaangażowanie oraz gotowość do pomocy sprawiają, że zawsze możemy liczyć na jego wsparcie. Dziękujemy za okazane serce i pomoc w organizacji tego wydarzenia.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, talentu i wspaniałych występów.
Już dziś czekamy na kolejną edycję konkursu „Mam Talent”!





















Wycieczka do Rancho Pstrągowa.
Uczniowie klasy 1a i 1b wraz z wychowawczyniami Karoliną Trzpis i Pauliną Gielarowską oraz nauczycielkami Martą Nizioł i Moniką Walków uczestniczyli w pełnej atrakcji wycieczce do Rancho Pstrągowa.
Wyjazd był doskonałą okazją do integracji i wspólnej zabawy. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, m.in. zjeżdżanie pontonami, zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, przejazd saneczkami na kółkach, małpi gaj, strzelanie z łuku oraz celowanie piłką do wyznaczonych punktów bramki. Dużą radość sprawiło także karmienie zwierząt – wielbłąda, lam i alpak. W otoczeniu pięknej przyrody uczniowie wypatrzyli również daniele. Nawet deszczowa pogoda nie zepsuła humorów uczestnikom. Z inicjatywy dzieci odbyła się wesoła dyskoteka w altanie, podczas której wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło także pysznych pieczonych kiełbasek. Podczas wycieczki uczniowie wzięli udział
w warsztatach pieczenia proziaków. Dowiedzieli się, że jest to tradycyjne danie regionalne, oraz poznali jego krótką historię.
Pełni wrażeń, nowych doświadczeń i uśmiechów wróciliśmy do szkoły, już wspominając ten wyjątkowy dzień.








Wycieczka czterolatków.
W dniu 16.06.26r. dzieci z grup czterolatków odwiedziły zagrodę „Przystań na siodło” w Trzebusce. Poznały wiele ciekawych zwierzaków min. alpaki, konie, kózki, kury, małe króliczki a również świnkę morską. Wszystkie dzieci mogły pokarmić i pogłaskać zwierzątka, sprawiało im to dużo przyjemności. Dużym zainteresowaniem wśród przedszkolaków okazała się jazda na koniku, chętnych nie brakowało. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci mogły skorzystać z placu zabaw, trampoliny, tyrolki i odpocząć na łonie natury wśród zwierzaków. Wycieczka bardzo udana dla wszystkich było bardzo miło i przyjemnie.














































