Patriotyzm ma kolory – wiem, kim jestem!

image001Święto Odzyskania Niepodległości warto obchodzić w sposób radosny, dlatego też w dniu 3 listopada 2016r. w naszej szkole odbyły się warsztaty patriotyczne w ramach 4 edycji warsztatów z cyklu,, Kokardowo, czyli Radosne Obchody Święta Niepodległości”.  Tytuł tegorocznych warsztatów brzmiał: Patriotyzm ma kolory – wiem, kim jestem!

W warsztatach wzięło udział 35 uczniów z klas 4-6 oraz kilka uczennic z gimnazjum. Warsztaty przygotowała i poprowadziła p. Małgorzata Kwolek i p. Barbara Skóra-Czachor.

Uczniowie mieli do wykonania kilka zadań, a były to:

  • Wykonanie kartek okolicznościowych z życzeniami na Święto Niepodległości. – papieroplastyka (,,kwiat trójwymiarowy w kartce”);
  • Praca plastyczna na temat: Jestem patriotą. Zadanie indywidualne dla ucznia: zobrazuj krótki komunikat – użyj znaku, ilustracji, symbolu.
  • Praca w zespołach na temat: Kto jest patriotą dzisiaj?

Uczniowie ubogacili się w nowe doznania artystyczne, a także poszerzyli swoją wiedzę na temat wyrażania swojego patriotyzmu. Warsztatom towarzyszyła radosna atmosfera i patriotyczny zapał twórczy.

Efektem tegorocznych warsztatów były okolicznościowe kartki z życzeniami na Święto Niepodległości, które trafiły do wielu przyjaciół naszej Szkoły oraz wystawa prac w holu szkoły. Życzymy radosnego pamiętania o patriotyzmie, nie tylko od święta, ale także na każdy dzień codziennego życia.

Małgorzata Kwolek

Galeria

image008 image007 image006 image005

image004 image003 image002

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1