Finał Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

image001Obiekty Zespołu Szkół w Kamieniu Podlesiu gościły w dniu 07.10.2015 roku  najlepszych biegaczy  powiatu rzeszowskiego w Indywidualnych  Biegach Przełajowych szkół podstawowych i gimnazjum. Nasz Zespół Szkół reprezentowało siedmiu uczniów, którzy zakwalifikowali się z zawodów gminnych. Awans na zawody wojewódzkie uzyskali uczniowie, którzy zajęli jedno  z pięciu miejsc w swojej kategorii wiekowej. Nam szczególnie było miło, ponieważ uczeń klasy 6 c Dominik Magnucki w biegu na 1000 m. zajął 5 miejsce i zakwalifikował się do zawodów wojewódzkich. A oto pozostali nasi uczniowie i miejsca które wywalczyli: Skubisz Oliwia – 27 miejsce na dystansie 500 m., Paweł Walicki  – 48 miejsce na dystansie 500 m., Jaskuła Wojciech – 15 miejsce na dystansie 500 m., Jodłowski Wojciech – 13 miejsce na dystansie 500 m., Błądek Filip – 17 miejsce na dystansie 1000 m., Jakubiec Krzysztof – 25 miejsce na dystansie 1500 m.