DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

image001Dzień Dziecka to zawsze doskonała okazja, żeby świętować. W naszej szkole świętowanie miało w tym roku wyjątkowy charakter. Wszystkie klasy IV-VI wybrały się razem z wychowawcami, nauczycielami opiekunami oraz rodzicami do ośrodka Caritas w Budach Głogowskich. Towarzyszyła nam piękna pogoda. Zostaliśmy przyjęci bardzo przyjaźnie. Zorganizowano dla nas dwa spotkania z ciekawymi gośćmi. Pierwsze spotkanie dotyczyło survivalu – tego jak radzić sobie w trudnych warunkach. Poprowadził je pan Henryk Klimek – nauczyciel oraz członek Związku „Strzelec”. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące prezentacji, oglądali granaty, hełmy a nawet broń. Drugie spotkanie poprowadził himalaista – pan Tomasz Moszczak , który opowiadał o trudach zdobywania siedmio a nawet ośmiotysięczników.  Kolejnym punktem tego dnia były rozgrywki sportowe przygotowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Jednocześnie chętni uczniowie mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych. Po zmaganiach na boisku uczniowie mogli w końcu zjeść smaczne kiełbaski, które wcześniej zostały dla nas upieczone. Dodajmy również, że kiełbaski zostały zasponsorowane przez Zakład Mięsny – Małopolska, za co serdecznie dziękujemy. Zmęczeni ale szczęśliwi uczniowie bezpiecznie wrócili do szkoły. Koordynatorem wyjazdu była p. S. Winiarska. Opiekę nad uczniami sprawowali następujący nauczyciele: p. S. Winiarska, p. B. Łach, p. B. Bies, p. A. Szot-Dec, p. K. Trzpis, p. A. Bazan, p. B. Rybak, p. D. Kozak, p. T. Nizioł, p. B. Głowala, p. G. Majka. Dzień Dziecka na łonie natury to doskonały sposób na odstresowanie się oraz integrację międzyklasową. Warto też podkreślić, że tak zorganizowany Dzień Dziecka  spełnił rolę zarówno dydaktyczną jak i wychowawczą.

Galeria

image015 image014 image013 image012

image011 image010 image009 image008

image007 image006 image005

image004 image003 image002

 

 

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1