Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Był to rok pełen wyzwań, jako że większość czasu uczniowie spędzili pracując zdalnie. Tym bardziej, miło było spotkać się w swoim gronie oraz podziękować za wspólne działania w mijającym roku.

Po mszy świętej, uczniowie klas ósmych i siódmych razem z nauczycielami zgromadzili się w sali gimnastycznej naszej szkoły.  Na uroczystości obecni byli pan dyrektor Wiesław Sondej, pani wicedyrektor Beata Kraska, przewodniczący Rady Rodziców pan Krzysztof Różański, grono pedagogiczne oraz przedstawiciele rodziców. Uroczystość rozpoczął pan dyrektor, który nawiązując do hasła przewodniego akademii: „W drogę…po własny los” życzył wszystkim uczniom udanych wakacji oraz pożegnał ósmoklasistów. Następnie, miało  miejsce wyróżnienie tych uczniów, którzy w tym roku szkolnym otrzymali  Stypendium Burmistrza Pana Andrzeja Ożoga. W kolejnej części odbyło się wręczenie Pucharu Dyrektora Szkoły. Puchar otrzymała klasa IVc wraz z wychowawczynią, panią Barbarą Kapuścińską. Pan Dyrektor wręczył również tytuły i odznaki „Primus Inter Pares”. Tegorocznymi zwycięzcami zostali: Małogorzata Piersiak z 4c, Magdalena Koch z 5a, Karolina Kotula z 6b, Julian Piersiak z 7d oraz Wojciech Pasierb z 8a. Przygotowaniem dekoracji oraz oprawą uroczystości zajął się Zespół promocyjno-motywacyjny na czele z p. Małgorzatą Kwolek, p. Anną Szot-Dec, p. Anną Tęczą-Blicharz oraz p. Barbara Dobrzańska.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy spokojnych, zdrowych i bezpiecznych wakacji a potem radosnego powrotu do szkoły.

Anna Szot-Dec

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1