Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Msza święta na zakończenie roku szkolnego będzie celebrowana o godzinie 9:00.

W życiu każdej szkoły są wydarzenia, które pamięta się bardzo długo. Jednym z takich wydarzeń jest uroczystość zakończenia roku szkolnego mszą świętą. Szczególne serdecznie zapraszamy na nią wychowawców oraz pozostałych nauczycieli. Ta wspólna obecność nauczycieli i uczniów podyktowana poczuciem odpowiedzialności i troski o dobre imię szkoły, zaprezentuje godną postawę, zgodną z postępowaniem Naszego Patrona Szkoły Jana Pawła II, człowieka o wielkim sercu, pełnym wiary i miłości, który kochał dzieci i to właśnie im, przez cały swój pontyfikat, powierzał przyszłość Kościoła.

Po mszy świętej uczniowie wracają do domów. Uczniowie dojeżdżający będą odbierani przez rodziców.

Harmonogram odbioru świadectw przez uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sokołwowie Małopolskim w dniu 26.06.2020 r.

Klasy 1, 2 od 17:00- 18:00

Klasy 3 od 18:00-19:00

Więcej informacji u wychowawców tych klas.

 

W przypadku, gdy rodzic nie może pojawić się w szkole o wyznaczonej godzinie, umawia się indywidualnie z wychowawcą po odbiór świadectwa w dogodnym terminie, nie później niż do 30.06.2020. Wychowawcy nauczania zintegrowanego proszeni są również o rozpoznanie sytuacji odnośnie odbioru świadectw przez rodziców dzieci ze starszych klas, tak by rodzic przychodzący do klasy I-III mógł odebrać świadectwa swoich wszystkich dzieci u jednego wychowawcy.

Chęć odbioru świadectwa, przy okazji rozdania świadectw w klasach młodszych należy zgłosić do wychowawców klas 4 – 7, a wychowawcy przekażą świadectwa wychowawcom nauczania zintegrowanego.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 67
  • Odwiedzin dzisiaj: 174
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1949
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1