„Zagrajmy w matematykę”

W naszej szkole odbył się konkurs dla klas IV – VIII, który dotyczył Królowej Nauk. Zadaniem uczestników było wykonanie gry matematycznej. Kreatywność uczniów wzbudziła podziw w Dyrekcji i organizatorach. Pojawiły się gry matematyczne związane z górami, sportem, światłami drogowymi itp. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Trzy nagrodzone osoby: Julia Rzeszutek kl. 5c, Jakub Ściuk kl. 6a, Karolina Kotula kl. 8b otrzymały dodatkowo gry matematyczne.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie matematyki.

Organizatorzy konkursu:

Aneta Pikor, Barbara Miazga

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 172
  • Odwiedzin dzisiaj: 100
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1754
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1