XIX Spotkanie Dzieci i Młodzieży z okazji urodzin Papieża

Aby uczcić XV rocznicę nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II, pojechaliśmy „tam, gdzie wszystko się zaczęło” – do Wadowic. Uczestniczyliśmy w XIX Spotkaniu Dzieci i Młodzieży z okazji urodzin Papieża. Po przejściu w uroczystym pochodzie pod rodzinny dom Karola Wojtyły, udaliśmy się na Eucharystię do kościoła, w którym był ochrzczony. Sprawował ją kardynał Stanisław Dziwisz, wieloletni Sekretarz Ojca Świętego. Po mszy, zgodnie z urodzinową tradycją, zostaliśmy poczęstowani przepysznym tortem! Obchody 99. urodzin Papieża były cały czas filmowane, wszyscy zwracali uwagę na nasz baner, wykonany przez p. Małgorzatę Kwolek. Ks. Wojciech udzielił też wywiadu, który został wyemitowany w telewizji. My też tam byliśmy! W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach, gdzie uczestniczyliśmy w grze terenowej. Nasza rozległa wiedza została nagrodzona – każdy z nas otrzymał wypełniony po brzegi plecak. Jesteśmy dumni z naszego Patrona, chcemy żyć Jego nauką i naśladować Jego postępowanie.
W telewizji też nas pokazali  —–> zobacz video

Galeria

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 173
  • Odwiedzin dzisiaj: 111
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1765
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1