Warsztaty plastyczno – językowe z okazji Dnia Świętego Patryka

Marzec wielu osobom kojarzy się z Dniem świętego Patryka, gdyż to właśnie 17 marca obchodzone są imieniny tego świętego. Święty Patryk to patron Irlandii – postać, która niosła chrześcijaństwo w tym kraju. W naszej szkole z okazji tego święta zostały zorganizowane warsztaty plastyczno – językowe. Skierowane były dla uczniów klas 5 i 6. Uczniowie ubrali się na zielono, ponieważ zielony to kolor Irlandii. Reprezentacje klas wysłuchały prezentacji na temat Irlandii, wypełniły tematyczny quiz, a w drugiej części zajęć stworzyły lapbooki. Finalnie nasze prace zostały wykorzystane do stworzenia pięknej wystawy, która długo zdobiła hol szkoły. Klasa, która wypełniła quiz w sposób najbardziej wyczerpujący i wykonała najciekawszego lapbooka otrzymała dyplomy oraz upominki. Warto wspomnieć, że nasze działania zostały wsparte przez program Didacto i włączone zostały do projektu „Let’s go green”.  Szkoła oraz koordynatorzy projektu otrzymali certyfikaty uczestnictwa w projekcie. Projekt koordynowany był przez p. A. Szot-Dec oraz p. A. Wit.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 1
  • Odwiedzin dzisiaj: 59
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 561
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1