Warsztaty małego chemika – Kule Afrodyty

Warsztaty małego chemika – Kule Afrodyty

            W dniach od 9 do 11 stycznia 2023 w naszej szkole odbyły się warsztaty małego chemika, podczas których uczniowie  wykorzystując proste „domowe” związki chemiczne, odczynniki zapachowe oraz barwniki wcielili się w rolę prawdziwych alchemikówi stworzyli własne, spersonalizowane kule kąpielowe.W zajęciach prowadzonych przez panią Katarzynę Ruszałę z EKOSKOP wzięły udział wszystkie klasy pierwsze oraz  klasy III b i III c. 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 188
  • Odwiedzin dzisiaj: 4
  • Odwiedzin wczoraj: 72
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1