V edycja programu stypendialnego „MISTRZOWIE CHEMII” rozpoczęta!

​Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” kontynuuje ogólnopolski program stypendialny „Mistrzowie CHEMII”, przeznaczony dla uczniów ostatnich klas gimnazjum. Zdolni uczniowie, którzy interesują się chemią oraz przedmiotami ścisłymi mają szansę otrzymać wsparcie Fundacji na cały okres nauki w szkole średniej. Rekrutacja do V edycji programu już wystartowała i potrwa do 29.04.2016. Szczegóły rekrutacji do programu znajdują się w Regulaminie​.

Beata Kraska

Więcej informacji pod adresem http://www.orlendarserca.pl/PL/NaszaDzialalnosc/ProgramStypendialny/MistrzowieChemii/Strony/default.aspx
Stypendystami programu „Mistrzowie CHEMII” zostaną uczniowie, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce oraz mogą pochwalić się osiągnięciami w dziedzinie chemii i są zaangażowani w życie lokalnej społeczności. Ogólnopolska rekrutacja do programu odbywać się będzie w dwóch etapach. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza on-line​ na stronie internetowej Fundacji oraz przesłanie dokumentów określonych regulaminem do 29.04.2016. Uczniowie z województw Polski północnej i centralnej aplikują do szkoły w Toruniu, natomiast młodzież z województw południowych ma szansę na podjęcie nauki w krakowskim technikum. Spośród wszystkich zgłoszeń Komisja Stypendialna wybierze kandydatów, którzy przejdą do drugiego etapu i będą musieli przejść ścieżkę rekrutacji do wybranej przez siebie szkoły zgodnie z wymogami systemu oświatowego. Do programu stypendialnego zostaną zakwalifikowani uczniowie, którzy w obydwu etapach otrzymają od Komisji Stypendialnej łącznie największą liczbę punktów. W ramach stypendium Fundacja opłaca pobyt w internacie wraz z wyżywieniem, zajęcia dodatkowe a także pokrywa zakup podręczników i pomocy szkolnych oraz inne koszty związane z edukacją. Dodatkowo stypendyści otrzymują od Fundacji comiesięczne kieszonkowe na pokrycie osobistych wydatków związanych z nauką.
Zapraszamy do składania wniosków!

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 1
  • Odwiedzin dzisiaj: 61
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 563
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1