Szkolenia dla nauczycieli e-twinning

W mijającym roku szkolnym zostały zorganizowane cykliczne szkolenia dla nauczycieli naszej szkoły. Patronat nad cyklem szkoleń objęła Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II. Szkolenia z zakresu e-twinning przeprowadziła pani Aneta Wilk – ambasadorka programu eTwinning w województwie podkarpackim, trenerka warsztatów komputerowych eTwinning oraz trenerka kursów online. 8 lutego miały miejsce warsztaty komputerowe pt. Dołącz do eTwinning, były to zajęcia dla osób niezarejestrowanych w programie, podczas których uczestnicy mieli możliwość rejestracji w programie, zostali zapoznani z podstawowymi informacjami o programie eTwinning oraz platformą eTwinning Live. 15 marca miało miejsce drugie ze spotkań, które dotyczyło tworzenia kart projektowych eTwinning. 12 maja odbyło się ostatnie szkolenie pt. Narzędzia informatyczne z programem eTwinning. Szkolenia zorganizowała pani Anna Szot-Dec we współpracy z Zespołem ds. uczenia i nauczania. Wierzymy, że zdobyta przez nauczycieli wiedza i umiejętności posłuży podnoszeniu jakości pracy szkoły i przełoży się na efekty w pracy z uczniami.

Anna Szot-Dec

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 68
  • Odwiedzin dzisiaj: 9
  • Odwiedzin wczoraj: 84
  • Ostatni tydzień: 1415
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1