Święto Pluszowego Misia

SONY DSCZ okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia bibliotekę szkolną odwiedziła grupa uczniów z klasy „O” wraz ze swoją panią Bożeną Walicką. Dzieci przyniosły ze sobą do biblioteki swoje ulubione pluszaki, które towarzyszyły im podczas zajęć. W czytelni obejrzały prezentacje multimedialną ilustrującą historię święta, jak również zapoznały się z historią pluszowego misia. Dzieci poznały najsłynniejsze misie świata: Kubusia Puchatka, Paddington, Misia Uszatka, Colargola.

Po obejrzeniu prezentacji wysłuchały opowiadania M. Kownackiej

pt.: „Stary, zielony miś”, a następnie wspólnie zaśpiewały piękną piosenkę „Miś Uszatek”, którą wyuczyły się podczas wcześniejszych zajęć.

W bibliotece dzieci obejrzały wystawę pokonkursową prac plastycznych pt.: „Mój przyjaciel – pluszowy miś” oraz przygotowaną wystawkę książek o misiach, które dostępne są w naszej szkolnej bibliotece. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały kolorowanki

z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjacielem Prosiaczkiem, które pokolorowały w czasie zajęć w klasie.

 

                                                                                     Małgorzata Pasierb

Galeria

 SONY DSC SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 0
  • Odwiedzin dzisiaj: 56
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 558
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1