ŚWIĘTO PATRONA W NASZEJ SZKOLE

image001Dnia 18 maja 2016 roku miała miejsce uroczysta akademia z okazji 11 rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II. W przygotowanie akademii chętnie włączyli się uczniowie klasy VI SP oraz klas gimnazjalnych. Uczniowie wykonali montaż słowno- muzyczny, w którym nawiązywano do postaci Świętego – jego biografii, nauczania oraz pielgrzymek. Zaakcentowano również rolę Papieża w zapoczątkowaniu Światowych Dni Młodzieży poprzez zaśpiewanie tegorocznego hymnu ŚDM „Blessed are the merciful”. Hymn w języku angielskim zaśpiewały uczennice klasy IIIA Natalia Partyka oraz Anita Śliż. Nie zabrakło ulubionych pieśni Jana Pawła II – „Barki” oraz „Leć muzyczko”, które to odśpiewał chór pod opieką p. Pawła Smotrysia. Dekoracje zaś nawiązywały do ogłoszonego na ten rok Roku Miłosierdzia –  słowo miłosierdzie napisane zostało w wielu językach. Głównym motywem dekoracji była postać ojca przytulająca syna ze słynnego obrazu Rembrandta. Przygotowaniem akademii zajęły się p. Elwira Ustrobińska oraz p. Anna Szot-Dec, dekoracje zaś wykonała p. Małgorzata Kwolek.

 

Anna Szot-Dec

Galeria

image001

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1