SPOTKANIE Z HISTORIĄ NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY

 image002W czwartek 19 listopada 2015 r. o godzinie 1600 odbyło się w Sokołowie Małopolskim ważne wydarzenie kulturalne – spotkanie z historią , w którym uczestniczyli nasi uczniowie i nauczyciele.

           Na sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji wyemitowany został półgodzinny film dokumentalny ,,Żołnierze Rzeczypospolitej – Turzański las” Artura Janickiego (produkcja TVP Kraków 1994r.). Projekcję filmu poprzedziło rozstrzygnięcie 8. edycji Międzypowiatowego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Patriotyczna Droga Krzyżowa – Mały Katyń Ziemi Sokołowskiej”. Wydarzenie to zgromadziło około 100 osób, które przybyły na salę widowiskową sokołowskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Podsumowania konkursu dokonał bibliotekarz Piotr Ożóg. Podczas spotkania nastąpiło wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów laureatom i opiekunom twórców prac.

Z naszej Szkoły laureatami konkursu zostali gimnazjaliści : Katarzyna Horodecka klasa IA – I miejsce; Wiktoria Hudela klasa IIA – II miejsce; Bernadeta Bernat klasa IIA – wyróżnienie; Michał Gut klasa IIA – wyróżnienie.

Nagrodzeni zostali także nauczyciele naszego Zespołu Szkół (za swoja twórczość) – pani Sabina Woś za poezję i pani Małgorzata Kwolek za pracę plastyczną. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Małgorzata Kwolek

Galeria

image001 image004 image003 image005

image006 image008 image007 image009

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 173
  • Odwiedzin dzisiaj: 111
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1765
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1