Pierwsze warsztaty kulinarne

W dniu 10.03.2016 r. odbyły się pierwsze warsztaty kulinarne w naszej szkolnej kuchni,w ramach projektu „Poszukiwacze zapomnianych smaków”. Młodzież realizująca inicjatywę wyszukała lokalne zapomniane przepisy, które w naszej kuchni dostają nowe życie. Przy gotowaniu wspierają nas Panie z Stowarzyszenia „Aktywni Razem”, które podpierają nas dobrymi radami. Na ostatnich zajęciach gotowaliśmy – Barszcz biały Chłopski, kotlety z jajek i ciasto Murzynek, które po wykonaniu niezbędnej dokumentacji zdjęciowej do książki kucharskiej zostały wspólnie zdegustowane. I musimy przyznać było pyszne!!!

   P.S Wszystkie nasze poczynania na bieżąco można obserwować na logo  –Poszukiwacze zapomnianych smaków.

image001

 

 

image002

 

 

image003

 

 

image004

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 67
  • Odwiedzin dzisiaj: 173
  • Odwiedzin wczoraj: 436
  • Ostatni tydzień: 1948
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1