Pasowanie na czytelnika pierwszaków szkoły podstawowej

W naszej szkole w dniach 22.03 i 7.04. 2016r. odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej.

Spotkanie było uroczyste, specjalnie na te okazję przygotowałyśmy inscenizację pt.: Zaczarowany świat bajek. W imprezie ważną role odegrali uczniowie kl. III C PG: P. Bzduń, J.Kiełb, A. Kustra, J. Murdza, Sz. Koziarz, G. Ożóg, I. Woś, którzy uczestniczyli w inscenizacji, przygotowywali stroje i rekwizyty.

Uroczystość odbyła się w czytelni szkolnej. Uczniowie kl.I  otrzymali identyfikatory czytelnika, zakładki do książek oraz kalendarz na rok 2016 Podkarpackie Klimaty.

Po pasowaniu uczniowie zostali zaproszeni do wypożyczalni, gdzie zapoznali się ze zbiorami bibliotecznymi oraz zasadami korzystania z biblioteki, poszanowania książek, po czym czytelnicy samodzielnie po raz pierwszy wypożyczali książkę z biblioteki szkolnej.

Serdecznie dziękujemy p. Annie Koziarz za wykonanie zakładek do książek dla przyszłych użytkowników biblioteki, p. Andrzejowi Pasierbowi za opracowanie graficzne na komputerze identyfikatorów czytelnika, oraz uczniom gimnazjum biorącym udział w inscenizacji.

Aleksandra Piękoś

Małgorzata Pasierb

SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC

SONY DSC SONY DSC

SONY DSC

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 179
  • Odwiedzin dzisiaj: 130
  • Odwiedzin wczoraj: 311
  • Ostatni tydzień: 1784
Certyfikaty

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1