Ogólnopolska akcja charytatywna ,,Dzień w piżamach”

            Wrzesień jest miesiącem świadomości chorób nowotworowych dzieci i młodzieży – dlatego też został on wybrany przez Fundację ,,Gdy liczy się czas” jako najlepsza pora aby zorganizować ,,Dzień w piżamach”. Dlaczego w piżamach? – ponieważ dla wielu podopiecznych piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Chcąc okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom już w najbliższy czwartek 30 września w naszej szkole przeprowadzimy charytatywną zbiórkę pieniędzy, z której cały dochód przekażemy podopiecznym fundacji ,,Gdy liczy się czas”.

Forma wydarzenia  jest  bardzo prosta:

–        Możecie  przyjść do szkoły na znak solidarności z chorymi dziećmi w piżamie, szlafroku, opasce do snu lub np. miękkich, domowych kapciach,

–        Mieć na ubraniu znak skrzydeł lub podobiznę aniołka,

–        Można przykleić na ubranie kartkę z napisem:  #Piżama

Pamiętajcie też o możliwości wpłaty dowolnej kwoty na leczenie dzieci z oddziałów onkologicznych. Cała akcja jest organizowana z pomocą Koła Caritas, RSU oraz Rady Rodziców naszej szkoły.

Osobami odpowiedzialnymi za jej przeprowadzenie są panie Karolina Trzpis, Anna Szot-Dec, Agnieszka Pustkowska, a także ks. Wojciech Chrostowski.

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
Certyfikaty

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1