NOWY ROK SZKOLNY TAKŻE W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM

ząbOd września ruszamy pełną parą z akcją profilaktyczną wśród naszych dzieci.
Tak jak w tamtym roku każde z dzieci (którego rodzice wyrazili zgodę) będzie miało wykonane 2-3 badania kontrolne stomatologiczne oceniające stan uzębienia, lakierowanie zębów stałych preparatem fluorowym oraz raz w roku usuwanie kamienia nazębnego. Ponadto będziemy leczyć ubytki próchnicowe – nasze dzieci dostają materiały najwyższej jakości – kompozyty światłoutwardzalne. W razie konieczności będziemy leczyć zęby kanałowo, wykonywać zdjęcia rtg oraz usuwać zęby mleczne i stałe.
Jeśli jakiś rodzic chciałby, aby jego dziecko zostało jeszcze objęte opieką stomatologiczną, a w tamtym roku nie wypełnili ankiety to zapraszamy do gabinetu w celu jej wypełnienia.
Rodzice dzieci z klas I szkoły podstawowej dostaną do wypełnienia ankiety na najbliższej wywiadówce. Prosimy o ich dokładne wypełnienie i przekazanie Wychowawcy.
Zapraszamy do korzystania z usług naszego gabinetu także rodziny i rodzeństwo dzieci z naszej szkoły oraz dzieci z innych szkół a także wszystkich zainteresowanych (świadczenia NFZ do 18 r.ż., dorośli – prywatnie).

stopka - szkoła

librus
przedszkolestr
Statystyki
  • Użytkownicy online: 1
  • Odwiedzin dzisiaj: 10
  • Odwiedzin wczoraj: 89
  • Ostatni tydzień: 512
Certyfikaty

wojsko

zdrowie

zdrowie

zdrowie

dove

zdrowie

innowacyjna

Szkoła pamięta

Serce i pomoc

Organizator sportu

Certyfikat EDSS 2022

AWF

SKS

SKS

Dyplom uznania

Zaswiadczenie

Dyplom klimat

Podziekowanie

Oblicza dialogu

szkola-odkrywców-talentów

certyfikat5

certyfikat

certyfikat 2

certyfikat1